Reklama Reklama

O nas

Firma P.W.D Apex istnieje od 1996 roku. Zajmujemy się produkcją, dystrybucją mebli, wyposażeniem placówek i instytucji Państwowych. Prowadzimy również hurtownie pomocy dydaktycznych i logopedycznych www.logopedia.pl

 

Nasza struktura organizacyjna umożliwia sprawną obsługę klientów, dobrą logistykę oraz serwis techniczny w każdej części Polski. Posiadamy wykwalifikowany, stabilny i zaangażowany zespół pracowników ukierunkowanych na profesjonalną obsługę klienta.

 

P.W.D Apex nastawiając się na bardzo dobre relacje z klientem docelowym chce umożliwić Państwu dokładne zapoznanie się z ofertą m.in. krzeseł, stołów, foteli, wyposażenia sypialni itp. Mamy nadzieję, że ich styl, interesująca forma i bogata kolorystyka zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta.

 

O sile naszej firmy świadczy nie tylko sukces rynkowy, ale przede wszystkim ceny przystosowane na każdą kieszeń oraz wysokie oceny i zadowolenie klientów użytkujących nasze meble. Kupując meble dystrybuowane i produkowane przez P.W.D Apex, klienci otrzymują produkty spełniające najwyższe normy jakościowe, bezpieczne i wykonywane w zgodzie ze wszystkimi standardami. Nasze działania zmierzają do ciągłego doskonalenia oferty, które sprostają oczekiwaniom klientów poprzez dostarczanie na rynek najlepszych mebli, w ciekawym wzornictwie, najwyższej jakości i komforcie użytkowania.


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

KONTAKT


P.W.D. APEX
ul. Kopernika 12, Strzałków
97-500 Radomsko
woj. Łódzkie, Polska


Nasi konsultanci odpowiedzą na Państwa pytania od poniedziałku do piątku w godz 8:00-16:00


tel.:(44) 685-38-01

tel.:(44) 685-32-09

fax.:(44) 685-32-20


e-mail: biuro@pwdapex.pl,

zamowienia@pwdapex.pl,

apex@pwdapex.pl